Aby dołączyć do Muzycznego Klubu Eski skorzystaj z opcji „Zarejestruj się za pomocą Facebooka” bądź “Rejestracja za pomocą poczty”. Następnie przeczytaj regulamin i potwierdź, że zgadzasz się na opisane warunki współpracy. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie pierwszej ankiety, w której poprosimy Cię o podanie podstawowych danych. Zaproszenia do kolejnych badań będą przychodziły na Twój adres mailowy.

Za każdym razem, gdy będziemy mieli badanie pasujące do Twojego profilu, otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową wiadomość z zaproszeniem do badania.

Dzięki temu, że jesteś członkiem Muzycznego Klubu Eski, wypełniając ankiety, masz realny wpływ na to, jaką muzykę gra Radio Eska. Wypełniaj ankiety i słuchaj tego, co lubisz najbardziej! Oprócz tego za każdą rzetelnie wypełnioną ankietę otrzymujesz punkty.

Zawsze informujemy o liczbie punktów przysługujących za rzetelne wypełnienie ankiety w mailu zapraszającym.

Punkty możesz wymienić na nagrody rzeczowe, nie ma możliwości wymiany punktów na pieniądze. Katalog nagród dostępny jest na https://muzycznyklub.eska.pl/katalog. Nagrody zmieniają się, na stronie pokazane są nagrody dostępne w danym momencie. Ich ilość jest ograniczona.

Wymiana punktów następuje po zebraniu przez Ciebie wystarczającej liczby punktów do wymiany na wybraną przez Ciebie, aktualnie dostępną nagrodę. Ilość zebranych przez Ciebie punktów znajdziesz po zalogowaniu w swoim profilu. Również po zalogowaniu możesz wejść do katalogu nagród. Zobaczysz wtedy, ile punktów brakuje Ci do wymiany na konkretne, aktualnie dostępne nagrody lub które nagrody już są w Twoim zasięgu.

Po zebraniu wystarczającej liczby punktów oraz zamówieniu dostępnej nagrody, ilość punktów za daną nagrodę zostaje zablokowana na Twoim koncie. Wypełnij formularz zamówienia, po jego poprawnym wypełnieniu nagrodę otrzymasz w terminie nie dłuższym niż 30 dni od dnia zlecenia nam wymiany punktów na nagrodę.

Możesz wrócić do wypełniania badania na tym samym urządzeniu poprzez ponowne kliknięcie w przesłany na Twoją skrzynkę link. Pamiętaj jednak, że w przypadku zebrania wystarczającej liczby ankiet, dalsze wypełnianie kwestionariusza może być zablokowane.

Wszelkie zmiany prosimy zgłosić wysyłając informację na adres: muzyczny.klub@eska.pl

Udział w badaniu jest dobrowolny, więc nie musisz brać udziału w każdej z proponowanych Ci ankiet.

Zaproszenia wysyłane są użytkownikom na podstawie odpowiednich kryteriów dopasowanych każdorazowo do potrzeb konkretnego badania. Takim kryterium może być np. płeć bądź wiek.

Pamiętaj, że dostęp do danego badania zostaje zablokowany w przypadku osiągnięcia założonej liczby wypełnionych ankiet, nie odkładaj więc wypełniania ankiety na później :)

Każdorazowo wysyłając Ci zaproszenie do udziału w ankiecie otrzymasz również informację o szacowanym czasie jej wypełniania. Czas potrzebny na wypełnienie badania to zazwyczaj od 5 do 20 minut.

Przystępując do programu oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są aktualne, zgodne ze stanem faktycznym oraz dotyczą wyłącznie Ciebie. Jesteś zobowiązany/a do zapoznania się z treścią regulaminu, do samodzielnego wypełniania ankiet, a także udzielania przemyślanych, rzetelnych i prawdziwych odpowiedzi na pytania umieszczone w ankietach.

Uczestnictwo w badaniach jest dobrowolne, w związku z czym możesz zrezygnować w każdym momencie poprzez usunięcie swojego konta. Wraz z usunięciem konta wygasa status uczestnika.

Konto możesz usunąć logując się na swój profil i naciskając przycisk "Usuń konto" znajdujący się w zakładce "Logowanie". Ewentualnie prośbę o usunięcie konta można przesłać mailem na adres muzyczny.klub@eska.pl

Nie, na podany przez Ciebie adres e-mail będą przesyłane jedynie zaproszenia do badania oraz informacje bezpośrednio związane z Muzycznym Klubem Eski.

Tak, zebrane przez nas dane są przedstawiane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych- oznacza to, że nikt nie będzie w stanie zidentyfikować Twoich danych osobowych.

Nie, wypełnianie ankiet nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, oprócz przeglądarki internetowej. Jedynym wymaganiem sprzętowym jest posiadanie dostępu do Internetu.

Zalecamy posiadanie najnowszej wersji przeglądarki internetowej, z której korzystasz.

Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać na adres: muzyczny.klub@eska.pl